A A A K K K
людям з порушенням зору
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Миронівської міської ради Обухівського району Київської області

IV (обласний) етап всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 13.05.2026 14:59
Кількість переглядів: 32

Учнівські команди закладів освіти Миронівської громади продемонстрували високі результати на IV (обласному) етапі змагань у межах всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

Команди ОЗО «Карапишівський ліцей» під керівництвом учителя фізичної культури Тарасенка Юрія Миколайовича взяли участь у шести видах спортивних змагань: гандболі (дівчата 7–8 класів), мінігандболі (5–6 класів), регбі-5 (5–7 класів), кросовому біатлоні (7–9 класів), легкій атлетиці (3–4 класів) та настільному тенісі (5–9 класів). Завдяки наполегливості, цілеспрямованості та командній взаємодії учні досягли високих результатів і стали призерами обласного етапу, достойно представивши Миронівську громаду.

Гідно проявили себе й команди ОЗО «Миронівський академічний ліцей №3» під керівництвом учителів фізичної культури Костенка Віктора Івановича, Резнік Світлани Олександрівни та Умарова Олега Борисовича. Учні взяли участь у змаганнях з гандболу (юнаки 7–8 класів) та масового футболу (5–9 класів), де також здобули призові місця.

Вітаємо учнів, педагогів та батьків із чудовими результатами! Бажаємо нових перемог, спортивного гарту, натхнення та подальших успіхів у майбутніх змаганнях. Миронівська громада щиро пишається своїми талановитими та наполегливими школярами!



« повернутися

Вхід для адміністратора