Гуманітарний відділ Виконавчого комітету Миронівської міської ради Миронівського району Київської області

Підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу «Пожежі краще запобігти!»

3 березня працівниками гуманітарного відділу виконавчого комітету Миронівської міської ради та Миронівського РС ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області було визначено переможців Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну  та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!». Серед багатьох робіт були обрані найкращі, переможці отримають грамоти від гуманітарного відділу.

    

 

Номінація «Художня творчість»

 

І вікова категорія 6-10 років

І місце - Варданян Аніта, учениця Пустовітської ЗОШ І-ІІІ ст.

І місце – Потьомка Євгеній, учень Миронівського академічного ліцею №2

І місце – Кришньова Олександра, учениця Миронівського академічного ліцею №2

ІІ місце – Красноліцька Богдана, учениця Миронівського академічного ліцею №2

ІІ місце – Нестеренко Денис, учень Миронівського академічного ліцею №2

ІІ місце – Марчук Олексій, учень Миронівського академічного ліцею №2

ІІ місце – Буртова Поліна, учениця Іванівського академічного ліцею

ІІ місце – Смоляр Діана, учениця Миронівського академічного ліцею №2

ІІІ місце – Яковенко Вікторія, учениця ОЗО «Карапишівський академічний ліцей»

ІІІ місце – Григор’єв Арсеній, учень Іванівського академічного ліцею

ІІІ місце- Пилипенко Софія, учениця Миронівського академічного ліцею №2

ІІІ місце – Яременко Матвій, учень Зеленьківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

 

ІІ вікова категорія 11-14 років

І місце – Леонідова Діана, учениця Козинської ЗОШ І-ІІІ ст.

І місце – Хоменко Аліна, учениця Іванівського академічного ліцею

І місце – Сорока Марина, учениця ОЗО «Потіцький академічний ліцей»

ІІ місце – Христюк Андрій, учень ОЗО «Карапишівський академічний ліцей»

ІІ місце – Орлова Катерина, учениця Центральненської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Запорожець Вікторія, учениця Росавської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Черніцька Надія, учениця Пустовітської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Лук’яненко  Оксана, учениця Владиславської ЗОШ І-ІІ ст.

 

ІІІ вікова категорія 15-18 років

І місце – Кравченко Юлія, учениця ОЗО «Карапишівський академічний ліцей»

ІІ місце – Лук’яненко Діана, учениця Миронівського академічного ліцею імені Т.Г. Шевченка

ІІІ місце – Олефіренко Анастасія, учениця Козинської ЗОШ І-ІІІ ст.

              

 

 

       

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

 

І вікова категорія 6-10 років

І місце – Личман Єгор, учень Зеленьківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

ІІ місце - Харченко Іван, учень Миронівського академічного ліцею №2

ІІ місце - Батина Аліна, учениця Миронівського академічного ліцею №2

ІІ місце – Литвин Дар’я, учениця вікторівської філії

ІІІ місце – Колісник Олександра, учениця Миронівського академічного ліцею №2

ІІІ місце - Поліщук Софія, учениця Іванівського академічного ліцею

ІІІ місце - Волкова Вероніка, учениця Зеленьківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

 

ІІ вікова категорія 11-14 років

І місце – Халяндра Вероніка, учениця ОЗО «Потіцький академічний ліцей»

ІІ місце – Жученко Маргарита, учениця Миронівського академічного ліцею №2

ІІ місце – Гончар Андрій, учень Шандрівської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Загородня Надія, учениця Миронівського академічного ліцею імені Т.Г.Шевченка

 

 



« повернутися до списку новин