Гуманітарний відділ Виконавчого комітету Миронівської міської ради Миронівського району Київської області

Новини

З Днем захисника України!!!

Дата створення: 20:34 13.10.2021

   Це свято мужності й самовідданості, подвигу й благородства, якими володіють справжні герої, визволителі й захисники України. Це день шани тим, хто боронив і боронить нашу Батьківщину, нашу рідну землю, націю, мову.  Це день вдячності ветеранам, пораненим, загиблим, тим, хто віддав найцінніше – власне життя за  наш мир,  гідність та  незалежність нашої Неньки!

Конкурс "Учитель року - 2022"

Дата створення: 09:10 12.10.2021

   Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2022» проводиться на виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489 «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 р. № 638 (із змінами), наказу Міністерства освіти і науки України від 29.09.2021 № 1034 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінаціях: «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво», «Основи правознавства».

Засідання ПМК бібліотекарів громади

Дата створення: 08:57 07.10.2021

   5 жовтня 2021 р. відбулося засідання предметної методичної комісії бібліотекарів громади на тему: Робота  шкільних бібліотек в новому навчальному році. 

День працівника освіти

Дата створення: 09:41 30.09.2021

   Шановні працівники освіти!  Традиційно у першу неділю жовтня  ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.    Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.  Ми вшановуємо працю і тих хто допомагає зробити  життя дітей та дорослих більш комфортним: кухарів,помічників вихователів ,праль, техпрацівників, операторів  котелень та водіїв.

День бібліотек

Дата створення: 09:28 30.09.2021

Бібліотека… Серце завмира, Коли пірнаю в тишу таємничу, Святилище пізнання і добра, Що в майбуття через минуле кличе.

Виїздні курси підвищення фахової  кваліфікації асистентів учителів закладів середньої освіти

Дата створення: 09:03 29.09.2021

   На виконання  наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 23 липня 2021 року №143 «Про організацію та проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти для  роботи в умовах інклюзивного навчання з 20 по 28 вересня  2021 року у м. Миронівка на базі залу засідань гуманітарного відділу виконавчого комітету Миронівської міської ради  були проведені виїздні курси підвищення фахової      кваліфікації асистентів учителів закладів середньої освіти, які працюють в умовах інклюзивного навчання, відповідно до вимог Концепції «Нова українська школа» .Слухачі  із вдячністю згадують цікаві , змістовні лекції  та тренінги проведені тренером Храпуновою Владиславою Олександрівною та консультації і поради, які вона надавала після занять. Потрібними  в роботі будуть і презентації, які курсанти отримали на свої електронні адреси. 

ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ

Дата створення: 14:52 27.09.2021

 Вітаємо всіх працівників дошкільної галузі зі святом. Бажаємо вам здоров’я на довгі літа, добра й радості від вихованців, вдячності від батьків. Хай кожен день буде наповнений добром, щедрістю, надією і вірою. Світлої та щасливої долі, добра та Божого благословення у вашій невтомній праці.

День позашкілля

Дата створення: 08:45 25.09.2021

  Шановні працівники закладів позашкільної освіти!        Вітаємо Вас  з професійним святом та висловлюємо щиру подяку за вклад у розвиток унікальної ланки в системі безперервної освіти – позашкільного навчання. Позашкільна освіта – невід’ємний складник освіти, що охоплює мільйони українських дітей, які розвивають свої здібності, таланти. Кожен педагог-позашкільник – це неповторна особистість, має свій особливий талант, який заохочує дітей до навчання та творчості в позаурочний час, здійснює виховання засобами високої культури, науки,  мистецтва та спорту.  Нехай Ваше життя буде наповнене любов’ю вихованців та повагою їхніх батьків, підтримкою колег, теплотою рідних і близьких. Нехай кожен  день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім’я щасливого майбутнього дітей!           Миру, здоров'я, благополуччя, творчих ідей у Вашій благородній справі

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Дата створення: 14:25 24.09.2021

   Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності», який проходитиме 1–31 жовтня 2021 р. у межах Міжнародного місячника шкільних бібліотек.