A A A K K K
людям з порушенням зору
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Миронівської міської ради Обухівського району Київської області

Вимоги до подання інформації на сайт

Шановні колеги!

     Робота нашого вебсайту організована відповідно до Положення, затвердженого  наказом гуманітарного відділу виконавчого комітету Миронівської міської ради  від 04.12.2019 року №96  «Про організацію роботи вебсайту гуманітарного відділу виконавчого комітету Миронівської міської ради Миронівського району Київської області».

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ !

  • Адміністратор може збирати інформацію для розділів Сайту від осіб, які працюють у відділі, закладах культури, освіти, бібліотеки. Кожен, хто буде надавати інформацію для розділів Сайту, несе персональну відповідальність за вказані дані.
  • Інформація, яка підготовлена для розміщення на Сайті, надається в електронному вигляді відповідно до вимог оформлення текстових документів у публіцистичному стилі адміністратору Сайту.
  • В окремих випадках текстова інформація може бути надана у рукописному варіанті без помилок та виправлень; графічна – у вигляді фотокопій, схем, креслень; у такому випадку матеріали переносяться (скануються) на електронні носії.
  • Якщо відповідальні особи вчасно не надали інформацію, то інформація не буде опублікована.
  • Також наголошуємо на тому, що відповідно до листа Миронівської міської ради від 03.03.2020 року № 02-37/1047 інформація про проведені заходи повинна бути оперативною та достовірною!

Вхід для адміністратора