A A A K K K
людям з порушенням зору
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Миронівської міської ради Обухівського району Київської області

ЗНО/НМТ

Фото без опису  Реєстрація осіб 

для участі у національному мультипредметному тесті 2024 триватиме

 14 березня – 11 квітня 2024 на сайті УЦОЯО

 

 

ДПА 2024

ЗДОБУВАЧІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ НЕ СКЛАДАТИМУТЬ ДЕРЖАВНУ ПІДСУМКОВУ АТЕСТАЦІЮ

НМТ 2024

Обов’язкові предмети:

українська мова, математика, історія України

Предмети на вибір – географія, біологія, іноземні мови, українська література, фізика, хімія

ЗРАЗОК ДОВІДКИ 


 

Особливості подання документів для участі в НМТ під час додаткових сесій у 2023 році

 

Національно мультипредметний тест 2023

зразок довідки

 

 

НМТ-2023: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ

 Фото без опису   3 квітня розпочнеться реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті.  Триватиме вона до 3 травня. 

Український центр оцінювання якості освіти забезпечить її в безпаперовій формі. Аби  створити  персональні кабінети, вступникам потрібно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на нашому вебсайті. Ця функція  активується одночасно з початком реєстрації.

Щоб зареєструватися для участі в НМТ, потенційному вступнику потрібно самостійно створити персональний кабінет на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти та виконати в ньому такі дії:

унести особисті дані й інформацію щодо участі в НМТ;

завантажити в електронній формі сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;

підтвердити бажання взяти участь у НМТ;

надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру;

сформувати Сертифікат НМТ 2023 року.

Копії яких документів знадобляться для реєстрації? Ось перелік:

паспортний документ або інший документ, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація для участі в НМТ;

документ, що підтверджує інформацію про освіту: довідка з місця навчання, яка підтверджує, що особа завершує здобуття повної загальної середньої освіти у 2023 році (для цьогорічних випускників), або свідоцтво про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років);

документ, що підтверджує внесену інформацію про  реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП): картки платника податків або паспорта громадянина України, до якого внесено дані про РНОКПП.

За потреби додати копії:

свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних);

медичного висновку про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання», затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900 (для осіб з особливими освітніми потребами);

нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);

документа, що підтверджує причину невнесення інформації про РНОКПП;

документа, що підтверджує причину, яка унеможливлює участь в основних сесіях НМТ.

Важливо! Кожна копія документа, яку потенційний учасник НМТ буде завантажувати в персональному кабінеті, повинна бути сканованою або сфотографованою копією його оригіналу у вигляді окремого файла у форматі .png або .jpg розміром не більше 1 Мб; зображення повинно бути чітким та повнорозмірним (без обрізань сторін документа); текст на зображенні має бути розбірливим і вільно читатися.

Також під час реєстрації вступник матиме змогу вибрати предмет додаткового блоку. А ще населений пункт в Україні або за кордоном, де він перебуватиме в дні проведення НМТ – цю інформацію буде використано для розподілу учасників за тимчасовими екзаменаційними центрами.

Зважте на те, що навчальні предмети, які увійшли до основного блоку НМТ, – українська мова та математика, – будуть автоматично зазначені в сервісі реєстрації, тож вступникові потрібно буде вибрати із запропонованого переліку лише один із предметів другого блоку НМТ. Вибрати кілька предметів додаткового блоку не можна, адже НМТ буде цілісним (складатиметься з двох блоків, до яких входитиме три предмети), відтак реєстрація для проходження тестування з меншої або більшої кількості предметів неможлива.

Після надсилання інформації на обробку до 7 травня в персональному кабінеті можна буде вносити зміни до інформації про:

назву навчального предмета додаткового блоку, з якого вступник бажає пройти тестування;

населений пункт в Україні або за кордоном, де він перебуватиме в дні проведення НМТ;

потребу в проходженні НМТ під час додаткових сесій.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в НМТ є Сертифікат. Його вступник матиме змогу сформувати у своєму персональному кабінеті в разі підтвердження регіональним центром реєстрації вступника для участі в Н

МТ. Ця функція стане доступною не пізніше ніж через сім календарних днів із дня надсилання інформації на обробку. 


 

Фото без опису   7 липня завершується другий етап підтвердження участі в основній сесії НМТ.
Тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ  учасники зможуть пройти НМТ в основну сесію.
З 12 липня 2022 року для учасників з’явиться можливість завантажити із вкладки «Місце проведення» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проходження ними  НМТ в межах основної сесії оцінювання.
Зауважимо, що вступники, які не пройдуть до 7 липня другого етапу підтвердження участі в НМТ, зможуть узяти участь у додатковій сесії тестування. Для цього вони мають дотримуватись таку алгоритму:     із 8 до 18 липня ー підтвердити участь у додатковій сесії тестування і вибрати населений пункт, де буде зручно пройти НМТ;із 1 до 10 серпня ー надати остаточну інформацію про бажання пройти НМТ;до 12 серпня ー отримати запрошення-перепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру для  проходження НМТ і датою та часом початку тестування;    16–20 серпня ー взяти участь у додатковій сесії НМТ.
Абітурієнти, які зареєструвалися для участі в основній сесії, проте бажають проходити НМТ під час додаткової сесії, мають пропустити другий етап підтвердження участі в основній сесії тестування. Для участі в додатковій сесії варто дотримуватися алгоритму, описаного вище.

НМТ-2022: Відповідальний за ТЕЦ. Інструкція із користування сервісом для онлайн тестування

НМТ-2022: Старший інструктор. Інструкція із користування сервісом для онлайн тестування

 

 

КОЛИ ВІДБУДЕТЬСЯ СПРОЩЕНЕ ЗНО 2022

 Національний мультипредметний тест (НМТ) майбутні вступники попередньо складатимуть у липні.

Про це у коментарі "УП. Життя" повідомив голова комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.

"Попередньо, мультипредметний тест буде здаватися у липні. 

Точні дати зараз назвати складно, тому що є технічні нюанси", – наголосив Бабак.

Водночас, демонстраційний варіант НМТ має з'явитися у червні. 

Принаймні про це повідомляв міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет під час пресконференції 1 квітня.

Також голова профільного комітету парламенту запевнив, що тестування відтерміновувати не будуть, якщо ситуація на фронті не погіршиться.

"Ми виходимо з ситуації, яку маємо в Україні сьогодні. У той момент, коли приймали рішення про спрощений варіант ЗНО, ситуація була ще гірша, ніж зараз. Принаймні, в Києві. 

Я розумію, що в інших містах по-різному. Також ми розуміємо, що наприклад в Маріуполі спокійніше не стало", –  розповів Сергій Бабак.   

Голова комітету ВР додав, що національний мультидисциплінарний тест – наразі чи не єдиний формат, у якому реалізація спрощеного ЗНО є можливою по всій Україні (за винятком тимчасово окупованих територій).

"Наголошую: ми не відміняємо ЗНО, а спрощуємо його. Я розумію, що це не "панацея" для всієї країни, але ми робимо по максимуму для того, щоб зробити вступну кампанію прозорою, чесною і для всіх однаковою", – додав Сергій Бабак.

Нагадаємо, цього року через війну в Україні, яку розпочала Росія, спростили зовнішнє незалежне оцінювання.

Замість ЗНО лише у 2022 році випускники складатимуть національний мультипредметний тест з трьох предметів: української мови (без літератури), математики та історії України.

Глава МОН пояснив вибір дисциплін тим, що "це предмети, які вивчають всі у приблизно однакових умовах".

НМТ складатиметься з 60 запитань – по 20 з кожного предмету. На виконання тесту дається 80 хвилин.

Детальніше про те, як в умовах війни у 2022 році буде проходити національний мультипредметний тест та вступна кампанія можна прочитати у матеріалі ЗНО і вступ 2022: що змінилося для випускників в умовах війни.


 

Організація і проведення навчання/інструктажу працівників, які будуть залучатися до роботи у пунктах проведення ЗНОФото без опису

 

 

Фото без опису

    ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ НА ЗНО 2022

 

 

Фото без опису

 

 

 

 

Зовнішнє незалежне оцінювання 2022 Презентація 

 

 

 

 

Презентація  "Пробне ЗНО"

Нормативні документи,

що регулюють проведення пробного ЗНО в 2022 році:

Наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 20.10.202 № 141 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2022 році».

РЕЄСТРАЦІЯ НА ПРОБНЕ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ:
05 СІЧНЯ – 22 СІЧНЯ 2022 РОКУ

Для проходження пробного ЗНО  необхідно зареєструватися через веб-сайт Київського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.kyivtest.org.ua).
 

У 2022 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться:

19 березня з української мови, української мови і літератури;
26 березня з історії України, з математики, з математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).
Вартість одного пробного ЗНО для одного учасника складає 309 грн. 00 коп.
Результати тестування будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників:
25 березня – з української мови, української мови і літератури;
1 квітня – з інших предметів.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗНО 2022

Фото без опису 

 

Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

  Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.

   Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів:

оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;

паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;

запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

  У разі неможливості пред’явлення оригіналу Сертифіката, паспорта чи іншого документа, що посвідчує особу учасника не буде допущено до пункту проведення ЗНО.

  Увага! Якщо учасник прибуде до пункту тестування після 10:50, його не буде допущено до участі в ЗНО.

  Радимо взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які учасник ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.

  Нагадуємо, що під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

  Речі, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання учасники ЗНО залишають у спеціально відведеному місці, на яке вкаже інструктор в аудиторії тестування.

ПРОБНЕ ЗНО - 2021 Фото без опису

Наказ Гуманітарного відділу "Про організацію проведення пробного незалежного оцінювання у 2021 році" 

      Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2021 триватиме протягом 05‒19 січня 2021 року. Зареєструватися можна буде на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти (https://kyivtest.org.ua) Участь у пробному тестуванні надасть змогу ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів. З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Тестування з усіх навчальних предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мов) відбудуться 10 квітня 2021 року. Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник/кожна зареєстрована учасниця зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів. Отже, у 2021 році можна буде і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).

   Результати пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня 2021 року.

Фото без описуУ 2021 році зовнішнє незалежне оцінювання буде відбуватися з певними змінами. Тестування проводитиметься з 21 травня до 16 липня. Зареєструватися для участі в ЗНО можна в період з 1 лютого до 5 березня 2021 року.

Для проходження ДПА у формі ЗНО керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів до 1 березня 2021 року. До 30 квітня 2021 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Випускники закладів загальної середньої освіти будуть складати ЗНО з п’яти предметів серед 12 представлених. Обов’язковим є тестування з української мови або української мови і літератури. Інші предмети обираються з переліку: математика, історія України, географія, біологія, хімія, фізика, англійська, французька, німецька та іспанська мови.

Графік основної сесії ЗНО-2021:

  • 21 травня – тестуванням з хімії;
  • 24 травня – тестування з іспанської, німецької, французької мов;
  • 25 травня – з англійської мови;
  • 28 травня – з математики;
  • 1 червня – з української мови, української мови і літератури;
  • 4 червня – з історії України;
  • 5 червня – з географії;
  • 7 червня – з фізики;
  • 10 червня – з біології.

Інформація про результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів з’явиться на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2021 року.

Пробне ЗНО-2021 з усіх предметів відбуватиметься 10 квітня 2021 року. Зареєструватися в ньому можна з 5 по 19 січня 2021 року на сайті УЦОЯО за посиланням. Учасник може обрати лише один предмет. Додатково можна завантажити тестові зошити з інших дисциплін та пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів, які будуть оприлюдені на інформаційних сторінках учасників 16 квітня 2021 року.

Новації у ЗНО-2021

Відповідно до наказу МОН випускники, які завершують у 2021 році школу та/або планують вступати до закладів вищої освіти, матимуть можливість самостійно обрати, яке ЗНО складати: з української мови та літератури, або лише з української мови.

Для вступу на більшість спеціальностей в університетах достатньо тестування з української мови. Абітурієнти, що будуть здобувати гуманітарні знання, мають складати ЗНО з української мови та літератури.

ЗНО та ДПА для учнів шкіл

ДПА-2021 буде проводить у формі ЗНО. Обов’язковими предметами є українська мова та математика. Третім предметом може бути історія України або іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська мова – за вибором учня). Четверта дисципліна обирається з переліку: історія України або іноземна мова, фізика, біологія, хімія географія, (за вибором учня).

Оцінювання результатів ЗНО проводиться за 200-бальною шкалою, а ДПА – 12-бальною.  

Випускники, які будуть складати ЗНО з української мови і літератури, отримають три оцінки: за ДПА, за ЗНО з української мови та за ЗНО з української мови і літератури. Якщо обирається тестування лише з української мови, то учень отримає оцінку з ДПА та ЗНО з мови.

Особливості сертифікаційних робіт з різних предметів

Сертифікаційна робота з української мови складатиметься з 40 завдань з української мови, з яких 39 передбачають вибір відповіді або на встановлення відповідності та 1 завдання відкритої форми на надання розгорнутої письмової відповіді. Тривалість іспиту складає 150 хвилин.

Натомість сертифікаційна робота з української мови і літератури складатиметься з 67 завдань, з яких 24 - з літератури та 39 – з української мови (з вибором відповіді та на встановлення відповідності), 4 - з української мови з наданням письмової відповіді. Тривалість іспиту складає 210 хвилин.

Сертифікаційна робота з математики для учнів, які не вивчали дисципліну на профільному рівні, складатиметься з 28 завдань. Тривалість іспиту становить 150 хвилин.

Учні, які вивчали математику на профільному рівні, отримають сертифікаційну роботу, що складатиметься з 34 завдань поглибленого рівня. Тривалість іспиту складає 210 хвилин.

Сертифікаційна робота з історії України містить 60 завдань різних форм: 46 - з вибором однієї правильної відповіді, 6 - на встановлення відповідності, 4 - на встановлення відповідності, 4 – з вибором трьох правильних відповідей.. Тривалість іспиту складає 150 хвилин.

Сертифікаційні роботи з іноземних мов складатимуться з 59 завдань: 16 – аудіювання, 22 – читання, 20 – використання мови, 1 – письмо. Тривалість іспиту складає 150 хвилин.

Сертифікаційна робота з фізики містить 38 завдань різних форм: 20 - з вибором однієї правильної відповіді, 4 - на встановлення відповідності або "логічні пари", 14 - відкритої форми з короткою відповіддю. Тривалість іспиту складає 180 хвилин.

Сертифікаційна робота з хімії містить 52 завдання різних форм: 34 - з вибором однієї правильної відповіді, 4 - на встановлення відповідності або "логічні пари", 14 - відкритої форми з короткою відповіддю. Тривалість іспиту складає 150 хвилин.

Сертифікаційна робота з біології містить 50 завдань різних форм: 38 - з вибором однієї правильної відповіді, 8 - на встановлення відповідності та 4 - з вибором трьох правильних відповідей із трьох груп запропонованих варіантів відповідей. Тривалість іспиту складає 150 хвилин.

Сертифікаційна робота з географії містить 54 завдання різних форм: 36 - з вибором однієї правильної відповіді, 6 - на встановлення відповідності, 6 - відкритої форми з короткою відповіддю та 6 - з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповідей. Тривалість іспиту складає 150 хвилин.

 

Вхід для адміністратора