Гуманітарний відділ Виконавчого комітету Миронівської міської ради Миронівського району Київської області

Результати конкурсу "Кращий пожежний - це ти обережний" ЗЗСО Миронівської міської ОТГ

    

    

4 лютого був проведений фінал Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику "Кращий пожежний - це ти обережний"серед закладів загальної середньої освіти Миронівської міської ОТГ.  У конкурсі прийняли участь близико 70 дітей. Журі визначило наступних переможців серед трьох вікових категорій:
                                                              Малюнки
1 категорія (від 6 до 10 років)

1 місце - учениця Миронівського академічного ліцею № 2 Пилипенко Софія
1 місце - учениця Миронівського академічного ліцею № 2 Шульга Анастасія
2 місце - учениця Миронівського академічного ліцею № 2 Добровольська Анастасія
2 місце - учениця Миронівського академічного ліцею № 2 Смоляр Діана
3 місце - учениця Миронівського академічного ліцею № 2 Самусенко Софія
3 місце - учень Миронівського академічного ліцею № 3 Бугров Артем
3 місце - учениця Миронівського академічного ліцею № 2 Стремецька Вікторія

2 категорія (від 11 до 14 років)
1 місце - учениця Миронівського академічного ліцею № 2 Лисенко Дарина
1 місце - учениця Миронівського академічного ліцею № 3 Жуковська Софія
2 місце - учениця Миронівського академічного ліцею № 3 Педченко Дарина
2 місце - учень Миронівського академічного ліцею № 3 Гомол Денис
3 місце - учениця Яхнівського НВК Сластіон Вікторія

3 категорія (від 15 до 18 років)

1 місце - учениця Миронівського академічного ліцею № 2 Балабуха Анастасія
2 місце - учень Миронівського академічного ліцею № 3 Косянчук Максим
3 місце - учень Миронівського академічного ліцею № 2 Шевченко Дмитро

                                        Роботи декоративно-прикладної творчості
1 категорія (від 6 до 10 років)

1 місце - учень Миронівського академічного ліцею № 2 Харченко Іван
1 місце - учениця Миронівського академічного ліцею № 3 Титорук Віолетта
2 місце - учениця Миронівського академічного ліцею № 2 Максюта Марія
2 місце - учень Миронівського академічного ліцею № 2 Дмитренко Артем
3 місце - учень Миронівського академічного ліцею № 2 Пилипенко Артем
3 місце - учень Миронівського академічного ліцею № 2 Харченко Ілля

2 категорія (від 11 до 14 років)
1 місце - учениця Миронівського академічного ліцею № 2 Бондар Мирослава
2 місце - учениця Миронівського академічного ліцею № 2 Майданець Олександра
3 місце - учениця Миронівського академічного ліцею № 2 Кузьменко Дарина



« повернутися до списку новин