A A A K K K
людям з порушенням зору
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Миронівської міської ради Обухівського району Київської області

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ» – 2023

Дата: 02.01.2023 09:28
Кількість переглядів: 155

  Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці – відзначається День охорони праці. У межах відзначення Дня охорони праці Державна служба України з питань праці спільно з ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» проводять XII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2023. Попри війну, ми маємо провести цей конкурс та зробити свій внесок у перемогу України над рашистами.

Конкурс проводиться у два етапи. На першому етапі (з грудня по лютий) згідно з пунктом 6 Положення про проведення Конкурсу територіальні органи Держпраці проводять відбіркові тури в областях. Другий фінальний етап організовує ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» за участі Держпраці України (березень – квітень). Відповідно до пункту 6.3 Положення про проведення Конкурсу захід проводиться за участю місцевих державних адміністрацій, соціальних партнерів, інших організацій, які працюють із загальноосвітніми та позашкільними навчальними закладами, дітьми, молоддю та вчителями.

Положення про проведення Конкурсу розміщено за посиланням https://ohoronapraci.kiev.ua/article/ditacij-malunok 

Онлайн-альбом дитячих малюнків за результатами Конкурсу 2022 року  https://ohoronapraci.kiev.ua/article/ditacij-malunok-2022/albom-malunkivkonkursu-ditacogo-malunka-ohorona-praci-ocima-ditej-2022;

Оскільки конкурс набув міжнародного визнання, бажано, щоб автор робив напис на малюнку як українською, так і англійською мовами.

Прохання малюнки надсилати за адресою: м. Київ, 04060, вул. Вавілових, 10


« повернутися

Вхід для адміністратора