Гуманітарний відділ виконавчого комітету Миронівської міської ради Обухівського району Київської області

Миронівська базова бібліотека вшанувала пам'ять Героїв Небесної Сотні

                      
Сьогодні, 20 лютого, українці вшановують учасників Революції гідності та Героїв Небесної Сотні. Саме цей день 6 років тому став переломним моментом революційних подій, коли у центрі Києва розстрілювали протестувальників. Відтоді він увійшов в історію України як символ патріотизму та героїзму. До цієї трагічної дати в Миронівській базовій бібліотеці відбувся цикл заходів:

                                 
Напередодні, 19 лютого працівники Миронівської базової бібліотеки  разом з працівниками Миронівського районного сектору  з питань пробації провели годину-реквієм «В нас є народ України і сотня небесних братів», під час якої учасники заходу   дізналися про історію трагічних подій.

                       

А 20 лютого  в читальній залі Миронівської базової бібліотеки  пройшла телегодина «Молитва лине в небеса». Усі учасники заходу, затамувавши подих, перенеслись спогадами у той трагічний для країни час  та хвилиною мовчання згадали усіх, хто загинув під час Революції гідності а також тих, хто віддав своє життя за Україну на Сході нашої держави.  Тужливо і скорботно лунала  пісня "Гей, пливе кача..." - жалобний гімн Майдану за Небесною Сотнею загиблих героїв. Присутні хвилиною мовчання згадали кожного Героя Небесної Сотні, схиливши голови в тихій молитві за їхні душі. Працівники читальної зали організували виставку-реквієм «В небі лелеки летять – Сотня розстріляних душ».« повернутися до списку новин